چاي سبز لاغري اصل چاي سبز لاغري اصل .

چاي سبز لاغري اصل

چاي لاغري دكتر سينا فرمول ۲

قيمت :

در ميان ساير محصولات لاغري و دمنوش هاي مختلفي كه در بازار مي توان يافت يكي از موثر ترين و با كيفيت ترين آنها چاي لاغري دكتر سينا فرمول ۲ است. اين چاي با فرمولاسيوني جديد تهيه شده و در كاهش وزن و لاغري شما مي تواند واقعا مفيد و موثر واقع شود.محصول فوق كه به صورت تي بگ يا كيسه اي عرضه شده است و در قالب يك بسته بندي ۱۰۰ عددي به شما ارائه مي شود.اين محصول را هم آقايان و هم خانم در جهت كاهش وزن و لاغري مي توانند به صورت روزانه ميل نمايند.

بهترين زمان مصرف چاي دكتر سينا را روزانه ۴ مرتبه دو بار قبل از وعده هاي ناهار و شام عنوان كرده اند. شما مي توانيد با يك برنامه ريزي منظم در طي يك دوره روزانه قبل از هر وعده غذايي ناهار و شام خود از اين دمنوش دم كرده و ميل نماييد تا بعد از گذشت يك دوره ميزان تاثيرات آنرا بروي بدن خود مشاهده كنيد.

 

خريد يك بسته ۱۰۰ عددي چاي سبز لاغري دكتر سينا با كيفيت عاليبا قيمت ۴۰ هزار تومان

خريد پكيج سه بسته اي چاي دكتر سينا اصل با تخفيف ويژه تنها با قيمت ۱۰۵ هزار تومان

 

چاي لاغري دكتر سينا

 

در مورد چاي لاغري دكتر سينا بيشتر بدانيد

در ميان محصولات مختلفي كه اين روزها با نام ها و برندهاي گوناگون در حال تبليغ هستند مي توان گفت محصول چاي لاغري دكتر سينا يكي از خوش نام ترين هاي بازار محسوب مي شود. چندين سال است كه اين چاي سبز در ميان سبد غذايي بسياري از خانوارهاي ايراني قرار گرفته است و شاه هستيم كه انها به صورت منظم و روزانه اقدام به مصرف اين نوشيدني مي كنند.

جهت تهيه محصول چاي لاغري دكتر سينا اصل همين الان مي توانيد به يكي از روش هاي زير اقدام نماييد :

كافيست تا بروي دكمه خريد پستي در زير كليك كرده و سفارش خود را ثبت نماييد

مي توانيد به صورت تلفني با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نماييد.

همچنين مي توانيد آدرس و كد پستي و نام محصول و نام گيرنده را به شماره بالا پيامك داده و از اين طريق سفارش خود را ثبت نماييد.

 

خريد يك بسته ۱۰۰ عددي چاي سبز لاغري دكتر سينا با كيفيت عاليبا قيمت ۴۰ هزار تومان

خريد پكيج سه بسته اي چاي دكتر سينا اصل با تخفيف ويژه تنها با قيمت ۱۰۵ هزار تومان

 

تركيبات به كار رفته در بهترين چاي سبز لاغري كه برايتان در نظر گرفته ايم عبارتند از :

گياه چاي سبز

نعناع

گياه چاي ترش

زيره

گل محمدي

برگ سنا

گل ختمي

جلبك دريايي

چاي لاغري سينا

اين چاي سبز لاغري با دارا بودن اين تركيبات منحصر به فرد است كه مي تواند تاثيرات قابل ملاحضه اي را بروي ميازن سوخت و ساز و كاهش وزن بدن شما بگذارد.تركيباتي كه در هيچ محصول  مشابه اي نمي توانيد نظير آنرا مشاهده نماييد و اين يعني يكي از بي نظير ترين فرصت ها را خواهيد داشت تا با مصرف به موقع و منظم اين نوشيدني به وزن ايده آل خود دست يابيد.

بسياري با هدف كاهش وزن و لاغري اقدام به تهيه اين محصول مي كنند كه البته انتخاب بسيار درست و به جايي هم مي باشد اما مي خواهيم از خواص بي نظير اين محصول در بخش هاي ديگر نيز برايتان بگوييم تا بدانيد شما در عين اينكه به كاهش وزن خود فكر مي كنيد با نوشيدن اين محصول از چه خواص بي ظير ديگر ان سيود خواهيد برد , پس با ما همراه باشيد تا بيشتر با اين دم نوش گياهي آشنا شويد :

 

پيشگري از بيماري هاي قلبي با چاي لاغري سينا

اگر مي خواهيد از بيماري هاي قلبي در امان بمانيد و ميزان كلسترول خون بدن شما هميشه به ميزان قابل توجهي پايين باشد پيشنهاد مي كنيم به صورت روزانه و منظم اقدام به مصرف اين چاي نماييد.همه مي دانيم زمانيكه كلسترول خون بالا مي رود زمينه مناسبي براي بروز انواع بيماري هاي قلبي پيش مي آيد.پس چه بهتر كه قبل از آنكه بخواهد اتفاق ناگواري رخ دهد با مصرف منظم و روزانه اين دمنشو گياهي ميزان كلسترول بدن را كنترل كرده و در حد مناسبي پايين نگه داريم.

 

خريد يك بسته ۱۰۰ عددي چاي سبز لاغري دكتر سينا با كيفيت عاليبا قيمت ۴۰ هزار تومان

خريد پكيج سه بسته اي چاي دكتر سينا اصل با تخفيف ويژه تنها با قيمت ۱۰۵ هزار تومان

جواني و شادابي پوست را با چاي سبز دكتر سينا تجربه كنيد

اين محصول داراي انتي اكسيدان هاي بسيار زيادي در خود مي باشد و همه مي دانيم كه اين مواد مي توانند از پيري زود رس و چين و چروك ا ما را در امان نگه دارند.وجود مواد آنتي اكسيدان بسيار زياد در اين برگ هاي چاي سبز مي تواند براي شادابي و طروات پوست ما بسيار مفيد باشد و روند پيري و چين و چروك را به ميزان قابل توجهي به تاخير بياندازد.

 

سرطان را با چاي سبز لاغري دكتر سينا از خود دور نگه داريد

يكي از بيماري هايي كه اين روزها بسياري با ان دست و پنجه نرم مي كنند و در جامعه ما زياد شده است متاسفانه بيماري سرطان است. اما چگونه مي توان ميزان ابتلا به اين بيماري را در افراد كاهش داد ؟ شما با استفاده از چاي سبز مي توانيد به اين هدف دست يابيد. وجود مواد انتي اكسديان بسيار قوي موجود در اين محصول مي تواند بزرگترين عامل جهت پيشگيري  از سرطان محسوب شود.در واقع اگر به صورت منظم و روزانه اقدام به مصرف اين نوشيدني كنيد به نوعي بدن خود را در مقابل اين بيماري ايزوله كرده ايد.

 

خداحافظي با كلسترول بالا با چاي سينا

اگر ميزان كلسرتول بالايي داريد بدانيد كه بدن شما بسيار مستعد انواع بيماري هاي قلبي مي باشد و بايد تا دير نشده فكري اساسي كنيد. بهترين روش كه بدون هيچگونه عوارضي مي توان به ميزان قابل توجهي سطح كلسترول خون شما را كاهش دهد استفاده از چاي سينا مي باشد.اگر بتوانيد در برنامه روزانه خود به صورت منظم از اين نوشيدني استفاده نماييد قطعا هيچگاه دچار چنين بيماريهايي نخواهيد شد.

چاي سبز دكتر سينا

پوستي شاداب را با چاي لاغري دكتر سينا فرمول ۲ براي خود به ارمغان بياوريد.

 

اگر مي خواهيد با گذر زمان و بالا رفتن سن هيچگاه دچار چين و پروك و پيري  و شكستگي در پوست خود نشويد پيشنهاد مي كنيم از همين الان در برنامه غذايي خود حتما استفاده از محصولات دكتر سينا را قرار دهيد. اين چاي ميتواند كليه راديكال هاي آزاد درون خون را از بين برده و مهمترين عامل ايجاد افتادگي پوست و پيري و سرطان را  به صورت كلي نابود خواهد كرد و اين يعني شما همچنان پوستي شاداب خواهيد داشت و با گذر زمان اين روند بسيار به تعويق خواهد افتاد.

 

بيماري قند خون را با چاي سبز سينا برطرف نماييد.

معمولا با گذر زمان و بالا رفتن سن ممكن است افراد دچالر بيماري قند خون شوند كه بسيار سخت و طاقت فرسا است. اگر مي خواهيد از همين الان براي جلوگيري از اين ببيماري كاري بكنيد و حركت مثبتي انجام دهيد پيشنهاد مي كنمي حتما به صورت منظم و در يك برنامه ريزي اقدام به مصرف نوشيدني چاي سبز دكتر سينا نماييد.

 

شما با چاي سينا لاغري مي توانيد علاوه بر اينكه كاهش وزن قابل ملاحضه اي را براي خود به ارمغان مي آوريد همچنان كه رد بالا به خوبي توضيح داديم از ديگر خواص بي نظير اين محصول نيز بهره مند شده و در واقع ميزان سلامتي خود را افزايش دهيد.اما بسياري شايد اين سوال در ذهنشان باشد كه چگونه اين نوشيدني مي تواند در كاهش وزن به ما كمك كند و چه روندي طي خواهد شد تا كاهش وزن در ما اتفاق مي افتد ؟

با تحقيقات به عمل امده به اين نتيجه رسيده ايم كه بهترين چاي سبز براي لاغري برند دكتر سينا است و اين نتيجه رضايت خاطر مشترياني است كه از اين محصول در طي چند دوره استفاده كرده اند و از عملكرد آن بسيار راضي بوده اند.

خريد يك بسته ۱۰۰ عددي چاي سبز لاغري دكتر سينا با كيفيت عاليبا قيمت ۴۰ هزار تومان

خريد پكيج سه بسته اي چاي دكتر سينا اصل با تخفيف ويژه تنها با قيمت ۱۰۵ هزار تومان

 

اولين اثر نوشيدن اين محصول كاهش اشتها است

 

اگر محصول شما همان چاي دكتر سينا اصل باشد با اطمينان  مي توان گفت بعد از يك دوره مصرف منظم شما شاهد كاهش اشتها د رخود خواهي بود.وجود گياه جلبك دريايي كه از تركيبات خاص اين چاي مي باشد زمانيكه به فضاي معده وارد مي شود با ايجاد حالتي ژلاتيني باعث مي شود تا فضاي معده پر شده و همين امر موجب كاهش اشتها براي شما خواهد شد.

 

دومين اثر اين محصول دفع چربي هاي اضافه بدن مي باشد

 

شما با مصرف چاي لاغري سينا فرمول ۲ علاوه بر اينكه ميزان اشتهاي خود را كاهش مي دهيد همزمان مي توانيد به از ابين بردن بافت هاي انباشته شده چربي در بخش هاي مختلف بدن خود نيز كمك نماييد. در واقع اين نوشيدني در اين زمان دو كار را انجام مي دهد : اول اينكه مانع جذب چربي هاي جديد مي شود. دوم اينكه چربي هاي انباشته را از بين مي برد.گياه نعناع به كار رفته در اين چاي به بهبود وضعيت گوارشي شما نيز مي تواند كمك بزرگي نمايد.

 

سومين اثري كه با خريد چاي لاغري دكتر سينا مي توانيد به دست آوريد افزايش سوخت و ساز بدن است

شما در همان ابتدا متوجه خواهيد شد كه با نوشيدن اين چاي ميزان دماي بدنتان به طرز قابل ملاحضه اي بالا رفته و در واقع ميزان سوخت و ساز بدن شما افزايش خواهد يافت. اين امر موجب مي شود تا به همين راحتي و بدون اينكه نياز به انحام فعاليت هاي سخت ورزشي باشد شما در جال سوخت و ساز چربي هاي بدنتان باشيد.براي اين منظور پيشنهاد مي وشد روزانه بين ۲ تا ۴ فنجان از اين نوشيدني را ميل نماييد.

چاي سبز سينا

اما در يك نگاه مي توان وي/زگي هاي منحصر به فرد محصول چايي لاغري دكتر سينا را به صورت زير عنوان كرد :

اشتهاي كاذب را در فرد از بين خواهد برد

ميزان جذب چربي را در بدن كاهش و همزان به دفع بافت چربي انباشته شده مي پردازد.

باعث جواني پوست و مانع پيري زودرس مي شود

ميزان كلسترول خون و قند خون را كاهش مي دهد.

افزايش سيستم ايمني بدن را به همراه خواهد داشت.

 

قيمت چاي لاغري دكتر سينا بستگي به تعداد خريد شما متفاوت مي باشد . اگر شما تننها يك بسته زا اين محصول را بخواهيد با همان قيمت معمولي و روي جليد بايد هزينه انرا پرداخت نماييد. اما اگر مي خواهيد جهت كاهش وزن و لاغري مورد استفاده قرار دهيد نيازمند  يك دوره مصرف سه ماهه تا شش ماهه هستيد و به همين مظنور بايد تعداد بسته هاي بيشتري هم تهيه كنيد و ما براي رفاه حال شما سعي كرده يام تا در اين حالت تخفيف مناسبي را برايتان در نظر بگيريم كه در زير جزييات انرا مي توانيد ملاحضه نماييد :

 

خريد پكيج چاي سبز لاغري سينا به صورت تك بسته ( بدون تخفيف ) با قيمت ۳۰ هزار تومان

خريد پكيج سه ماهه ( حاوي سه بسته) با با در نظر گفتن تخفيف ويزه با قيمت ۸۰ هزار تومان

خريد پكيج لاغري شش ماهه ( حاوي شش بسته) با در نظر گرفتن تخفيف ويژه با قيمت ۱۶۰ هزار تومان

 

همانظور كه در بالا نيز ملاحضه كرديد سعي كرده ايم كه قيمت چاي دكتر سينا را در حالت هاي سه ماه و شش ماه كمتر در نظر بگريم تا شما عزيزان بتوانيد راحت تر اقدام به خريد پيكج مورد نظرتان نماييد.در مورد نحوه مصرف اين نوع چاي هم قابل ذكر است كه شما يك عدد چاي تي بگ را درون يك ليوان آبجوش خواهيد ريخت و بعد از چند دقيقه مي توانيد انرا ميل كنيد. همچنين اگر مي خواهيد به صورت خانوادگي مصرف كنيد بهتر است دو يا چند تي بگ را درون قوري ريخته و به ميزان لازم درون ان آبجوش بريزيد و بعد از گذشت چند دقيقه چاي شما اماده است و مي توانيد در كنار ديگر اعضاي خانواده ميل نماييد.

چاي لاغري دكتر سينا

اما نكاتي هم كه بايد در هنگام نگه داري و يا مصرف اين محصو بدانيد را برايتان در زير توضيح داده ايم :

تا جاي ممكن سعي كنيد براي نوشيدن اين دم نوش از قند و شكر استفاده نكنيد.

بعد از اينكه چاي دم كشيد مي توايند كيسه چاي را كاملا فشرده تا ساير محتويات ان نيز وارد ليوان و يا قوري شما شود.

در هنگام استفاده از اين نوشيدني سعي كنيد از يك برنامه غذايي كم كالري استافده كنيد.

به دليل خاصيت چربي سوزي كه در اين نوع نوشيدني قرار گرفته شما بايد ميزان مصرف مايعات بدن را در شبانه روز به اندازه ۲ ليتر برسانيد.

حتما اگر قصد تاثير گذاري سريع و خوبي داريد از اين نوشيدني به صورت منظم و در يك دوره استفاده نماييد.

براي نگه داري اين محصول حتما از جاي خشك استفاده كنيد.

خانم هايي كه در دوران بارداري و شيردهي هستند حتما قبل از مصرف نظر پزشك خود را جويا شوند.

 

اما نكاتي را كه بايد در هنگام مصرف بهترين چاي سبز براي لاغري بدانيد اين است كه ممكن است شما بعد از مدتي دچار بيرون روي شديد شويد و در اصطلا شكم شما زياد كار كند. اگر چنين شد بايد بدانيد كه در مصرف اين نوشديني زياده روي كرده ايد و بايد ميزان مصرف را كم كنيد.و يا حتي براي مدتي در مصرف آن وقفه ايجاد كرده تا اين مشكل شما حل شود.

يكي ديگر از حالت هايي كه ممكن است بعد از خريد چاي سبز و استفاده از آن برايتان پيش آيد حس تشنگي است كه به شما دست مي دهد. اين حالت طبيعي بوده و جاي نگراني ندارد و فقط بايد ميزان مصرف آب روزانه تان را بالا ببريد.

سعي كنيد زمانيكه شورع به مصرف اين نوشيدني مي كنيد حتما در كنار آن از يك برنامه غذايي مناسب و كم كالري نيز بهره ببريد.

 

 

از ديگر محصولات ما ديدن نماييد :

چاي قرمزپكيج لاغري ۵۰۴۰چاي سبز دم كردني ,چاي كيسه اي تيماچاي رفاه ,چاي لاغري ۵۰۴۰چاي لاغري كرفسچاي سفيد تيماچاي سفيد ,دم نوش ضد استرس ,خريد دمنوش گياهيدمنوش بهارنارنج , چاي جينسينگ
برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۴:۵۰ توسط:مهران موضوع:

ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده